23HEROES

Jesteśmy 23HEROES

Poznaj kreatywną agencję gotową do roli bohatera w Twoim projekcie

Zanim zostaliśmy Bohaterami, wiele lat spędziliśmy, pracując w uznanych agencjach reklamowych i niejednokrotne po stronie Klienta, zdobywając wiele nagród i współtworząc sukcesy znanych marek.

Tworzymy komunikację. Skuteczną, kreatywną, taką która zapada w pamięć i budzi pozytywne emocje. Pracujemy dla dużych Klientów, będąc doskonałą alternatywą dla znanych i sieciowych agencji. Wiele z naszych projektów realizujemy in house, co pozwala nam zadbać o każdy detal w procesie produkcji. Koncentrujemy się na 3 grupach kompetencji:
THINK - CREATE - PRODUCE.

Doceniamy siłę strategii i potęgę wiedzy o Klientach. Jesteśmy pewni, że dobry projekt bierze początek z unikalnej myśli. Dlatego pierwszy krok zawsze stawiamy w slow-motion, gdzie każdy, nawet najmniejszy ruch, znajduje swoje strategiczne potwierdzenie.

CO ROBIMY: audyt strategiczny marki, strategia marki, pozycjonowanie marki, warsztaty strategiczne

Wyposażeni w wiedzę o Twojej marce - wyruszamy w kreatywną podróż, z której wracamy z oryginalną kreacją. Tworząc strategie i koncepty, wiemy, że ich skuteczność w dużej mierze zależeć będzie od tego, czy sprawią one przyjemność Odbiorcom i prawdziwie ich zaangażują. To klucz do prawdziwego sukcesu.

CO ROBIMY: kampania reklamowa, spot TV, video online, spot radiowy, PRINT, OUTDOOR, DIGITAL, serwis internetowy (RWD), aplikacja mobilna

Dobra kreacja wymaga dobrej produkcji. Dlatego działamy kompleksowo. Programujemy i kodujemy, koordynujemy PRINT, produkujemy sesje zdjęciowe i plany filmowe. Fotografujemy, reżyserujemy, zajmujemy się postprodukcją. Współpracujemy ze sprawdzonymi Partnerami.

Co produkujemy: PRINT, DIGITAL, serwis internetowy (RWD), sesja zdjęciowa, plan filmowy, postprodukcja

W rolach głównych występują

Tomasz
Łapa
Managing Director
Partner
Łukasz
Pacanowski
Creative Director
Partner
Bogusław
Piotrowski
Art Director
3D Specialist
Anna
Prętka
Account Manager

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Kontakt

Dobre projekty zaczynają się tutaj

Wypełnij wszystkie pola.

Odwiedź nas

23HEROES
ul. Święty Wojciech 7/9
61-749 Poznań

Nowe projekty

Tomasz Łapa
E: tomasz.lapa@23heroes.com
T: +48 793 382 828