23HEROES

Jesteśmy 23HEROES

Poznaj kreatywną agencję gotową do roli bohatera w Twoim projekcie

Zanim zostaliśmy Bohaterami, wiele lat spędziliśmy, pracując w uznanych agencjach reklamowych i niejednokrotne po stronie Klienta, zdobywając wiele nagród i współtworząc sukcesy znanych marek.

Tworzymy komunikację. Skuteczną, kreatywną, taką która zapada w pamięć i budzi pozytywne emocje. Pracujemy dla dużych Klientów, będąc doskonałą alternatywą dla znanych i sieciowych agencji. Wiele z naszych projektów realizujemy in house, co pozwala nam zadbać o każdy detal w procesie produkcji. Koncentrujemy się na 3 grupach kompetencji:
THINK - CREATE - PRODUCE.

Doceniamy siłę strategii i potęgę wiedzy o Klientach. Jesteśmy pewni, że dobry projekt bierze początek z unikalnej myśli. Dlatego pierwszy krok zawsze stawiamy w slow-motion, gdzie każdy, nawet najmniejszy ruch, znajduje swoje strategiczne potwierdzenie.

CO ROBIMY: audyt strategiczny marki, strategia marki, pozycjonowanie marki, warsztaty strategiczne

Wyposażeni w wiedzę o Twojej marce - wyruszamy w kreatywną podróż, z której wracamy z oryginalną kreacją. Tworząc strategie i koncepty, wiemy, że ich skuteczność w dużej mierze zależeć będzie od tego, czy sprawią one przyjemność Odbiorcom i prawdziwie ich zaangażują. To klucz do prawdziwego sukcesu.

CO ROBIMY: kampania reklamowa, spot TV, video online, spot radiowy, PRINT, OUTDOOR, DIGITAL, serwis internetowy (RWD), aplikacja mobilna

Dobra kreacja wymaga dobrej produkcji. Dlatego działamy kompleksowo. Programujemy i kodujemy, koordynujemy PRINT, produkujemy sesje zdjęciowe i plany filmowe. Fotografujemy, reżyserujemy, zajmujemy się postprodukcją. Współpracujemy ze sprawdzonymi Partnerami.

Co produkujemy: PRINT, DIGITAL, serwis internetowy (RWD), sesja zdjęciowa, plan filmowy, postprodukcja

W rolach głównych występują

Tomasz
Łapa
Managing Director
Partner
Łukasz
Pacanowski
Creative Director
Partner
Łukasz
Fabiś
Art Director
Photographer
Bogusław
Piotrowski
Art Director
3D Specialist
Anna
Prętka
Account Manager
Sandra
Przybylak
Account Executive

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Kontakt

Dobre projekty zaczynają się tutaj

Wypełnij wszystkie pola.

Odwiedź nas

23HEROES
ul. Święty Wojciech 7/9
61-749 Poznań

Nowe projekty

Tomasz Łapa
E: tomasz.lapa@23heroes.com
T: +48 793 382 828